Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Zvírotice 2020

17.7.2020

Děti sice už ve Zvíro strávily týden s B&D, ale když jsem jim zařídila společnost L dětí, byly z dalšího skoro týdne na Slapech nadšené. Počasí sice nebylo bůhvíjaké, což ale dětem nijak nebránilo se koupat, na druhou stranu jsme mohli i někam vyrazit. Vycházka na zříceninu Vrškamýk a následná pizza v Kamýku (večeře bez práce a ještě jsme za sluníčkové maminečky) byla skvělá volba. Chvílemi jsem se při čekání, až se děti vyblbnou, ošívala, že už bychom se zas mohli pohnout, ale Adéla mě poučila, že nikam nespěcháme a cílem je "STRÁVIT ČAS" než děti půjdou spát. Krom toho je to ideální způsob, jak se šesti dětmi přežít lehce deštivé odpoledne.

V této celkem pravidelné sestavě lze také dobře pozorovat posuny. Kromě toho, že už děti samy hrají společenské hry a mají vlastní zábavu, u které nás nejen nepotřebují, ale ani nechtějí, máme další novinku. Děti poslouchají vlastní muziku a vzájemně se inspirují. Nechaly jsme se tedy taky poučit. Byla z toho nečekaně milá a zábavná rozprava o hudbě i vlastní dětský playlist, zahrnující opravdu zvláštní kombinace - Dva roky prázdnin, nějaké univerzální skladby, které znějí úplně stejně jako komerční techno před 25 lety, Karel Gott, Pokáč a Xindl a písničky z dětských seriálů (Miffy je králíček bílý...).

Celá akce byla tak fajn, že místo "ve čtvrtek, maximálně v pátek dopoledne" jsme do Prahy dorazili v pátek večer. A balení na následující dovolenou pak bylo poněkud hektické.

30.7.2020 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 30.7.2020. Počet zobrazení: 193

Komentáře