Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Fotky

Listopad a prosinec všední i sváteční:
Pokračovat...

Léto bylo horké, rozlítané a intenzivní, jak má být. Přežili jsme my i děti a tentokrát do tohoto tvrzení musím zahrnout i milé a statečné prarodiče, u kterých jsme strávili 6 neděl v exilu.
Pokračovat...

...byla letos dlouhá. Začali jsme ji v říjnu na dýňovém víkendu a ukončili 1. dubna na Velikonocích. Sáňky i hrablo na sníh letos přišly ke slovu nesčetněkrát, ale nakonec jsme se jara dočkali.
Pokračovat...

V listopadu jsme pouštěli draky na Dívčích hradech, Tonda oslavil druhé narozeniny, Hanička 6 měsíců a moje babička devadesátiny, všichni zdrávi a v dobré kondici. A prosinec už se nesl v duchu Vánoc a Silvestra, s Košířskou cibulačkou jsme přivítali advent, přišel i Mikuláš, navštívili nás ostravští B&D, zašli jsme se podívat na vánoční zpívání, a pak už mohla vypuknout ta sláva (Vánoce a Silvestr).
Pokračovat...

Léto bylo líné, podzim jako obvykle společensky rušný. Podnikli jsme velký výlet na sraz rodinný do Beskyd, Kočárkovou rallye jsme sice nevyhráli, ale bylo to prima a říjen jsme zakončili dýňovým víkendem.
Pokračovat...

Doma, různé návštěvy rodinné, ve Zvíroticích, na Kysucích.
Pokračovat...

2. 6. 2012 v 9 h ráno, porodnice Hořovice. 3 kg, 48 cm.
Pokračovat...

...byly rozmanité a veselé. A po nich jsme ještě oslavili Tániny nejmenované kulatiny.
Pokračovat...

...ale aspoň něco. Něco vánočního Tondy, lednové Lipno a jen tak ze života.
Pokračovat...

Někdo chtěl fotky? Tady jsou...
Pokračovat...

V září jsme pobyli na chalupě, zúčastnili se firemně rodinného víkendu na Pustevnách, závodili na Kočárkové rallye a užívali si babího léta.
Pokračovat...

V Srpnu jsme byli na dovolené v České Kanadě, na Triatlonu a ve vedrech vegetili ve Zvíroticích.
Pokračovat...

Červen byl nabitý zážitky: začali jsme svatbou, pokračovali na Lipně utužováním vztahů s manželovými kolegy a jejich rodinami, přivítali jsme léto, sportovali na PanTAKovkách (dala jsem celý sedmiboj - nejsem úplně shnilá!) a před vedrem jsme se s Tondovou prababičkou schovali ve Zvíroticích.
Pokračovat...

V květnu jsme byli na výletě v Českém Krumlově a na Žižkově, za Toníčkem přijela delegace z daleké Ostravy, s kterou jsme strávili příjemný víkend ve Zvíroticích a na návštěvě u nás byly holky Langrovy. Zuzanka je fortelná ženská, a tak z ní byl Tonda trochu vyjuklej. Ale Zuzka byla z Tondy nadšená a my s Adélou jsme zase byly nadšené z piva u tenisu.
Pokračovat...

Velikonoční veselí v Červené Řečici na Vysočině.
Pokračovat...

Tonda je stále velmi fotogenický.
Pokračovat...

Toníček v pohybu.
Pokračovat...

U babičky a dědy v Ostravě
Pokračovat...

Fotky z prvních třech měsíců.
Pokračovat...

« Starší články