Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Zimní dvojboj

16.1.2022

Hanička vyrazila na úžasný běžkový víkend se Sokolem do Pece pod Sněžkou. Záviděla jsem jí to zcela nepokrytě. Tak abych zmírnila svou frustraci, vyrazili jsme s naší výkonnostní skupinou na jednodenní běžky do Krušných hor. Sraz v půl jedenácté na Cínovci, rozdělili jsme výkonnostní skupiny a vyrazili stopou směrem na Vitišku. Vrcholové družstvo ve složení já a Mrož a Karin, Tonda a Zuzka dobylo restaurant a na zpáteční cestu jsme opustili značně vytíženou magistrálu a vydali jsme se přes vrch Pramenáč. Odtud dolů a zadem mimo magistrálu dokud to šlo. Sněhu nebylo moc, ale ani málo a tempo vrcholového družstva už vůbec nebylo špatné. Krásných 14 km.

Družstvo B ve složení čtyři dospělí a pět dětí šoupalo stopu, kam až to šlo, část dorazila dokonce až na Vytišku. Olinka, která loni o běžkách skoro nechtěla slyšet, letos nastoupila do stopy a jela. Svačinka, otočka a hospoda na Cínovci, kde vyčkali příjezdu vrcholového družstva. 6 km! Jsem nadšená.

Cestou zpět jsme se s Olinkou nechaly vyložit v Roztokách, kde proběhla kvalitní dámská jízda (s Mrožem) a chlapi na Tondovo přání jeli bydlet. V neděli jsme sedly na vlak a v jedenáct jsme byly doma. V šest Míša na Čerňáku vyzvedl spokojenou vyběžkovanou Haničku a byli jsme zas komplet.

29.1.2022 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 12.2.2022. Počet zobrazení: 190

Komentáře