Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Výdech

8.5.2022

Po nějaké době zas na víkend v Praze. Už nám toho bylo třeba. Sepsala jsem si, co bych ráda stihla, půlku toho škrtla a půlku z té půlky nestihla. Ale to podstatné klaplo.

Při pohledu do kalendáře a na teploměr jsem děti posadila na kolo a vyrazily jsme na oblíbenou štaci do Butovic, kde jsme jako obvykle pořídili sandály a rovnou se zprasili obědem v McDonaldu. Doma jsme přistáli jen asi na půl hodiny, děti si obuly nové sandály, tatínka jsme nechali doma a vyrazili jsme do Holešovic. Tady jsme se potkali s L. a společně se vydali do mé milované botanické zahrady. Tentokrát zespoda od Sv. Kláry, neopoměli jsme ochutnat místní bílé a pak stále nahoru až k oblíbenému mokřadu s želvou. Zmrzlina ve stánku s protivnou paní prodavačkou a pak přes prérii zase dolů na autobus. Děti L. jsme s tatínkem poslaly na vlak domů, moje děti jsme u Anděla posadily na autobus a s A. jsme si ještě zašly na pivo. Domů jsem dorazila v půl deváté v povznesené náladě a tak akorát, abych si ještě stihla opéct buřta na našem novém ohništi. Byl to nečekaně intenzivní a krásny den.

A v neděli bez uzardění servisní den. Tonda posekal zahradu (placená práce), uklidili jsme si každý svůj pokojíček (ja pracovnu, neplacená práce) a odpoledne jsem se jen kochala novými přírůstky na zahradě a četla jsem si, zatímco děti s tatínkem zamířili do zavřeného Lidlu pro zmrzlinu. Ale nesly to statečně a souhlasily s náhradou v podobě limonády v hospodě na druhé straně kopce.
8.5.2022 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 8.5.2022. Počet zobrazení: 297