Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Vlastní sociální život

7.7.2023

Začátek prázdnin. Hanička s B&D letěla do Paříže a zůstal nám tu zbytek dětí a žádné plány jako obvykle. Na četné dotazy "cobudemedělaaat?" jsem odpovídala, že možná Zvírotice, možná budeme jen tak zevlit doma a že by bylo fajn, kdyby si domluvili něco s kámošema... Za pár hodin přišel Tonda s tím, že s námi Jáchym pojede do Zvírotic. No, takhle jsem to úplně nemyslela, ale vlastně proč ne. Aneb dávej pozor na to, co si přeješ, mohlo by se ti to splnit.

S Jáchymovým tátou jsme dohodli hrubé obrysy akce a v hrůze, co tam bude s klukama dělat Olinka, jsme ještě zajistili Bětu. A jako již tradičně jsme na začátek prázdnin pozvali ještě L., aby se přijeli vykoupat. A byl z toho povedený start léta. Domlouvání bylo takové letně pomalé a neurčité a na několika kanálech, tak vznikaly zprávy jako "Tonda říkal, že Jáchym říkal, že Zuzka říkala, že přijedete ve středu. Je to pravda?" - "Je." Případně: "takže jsme domluvení a já teď budu dělat mrtvýho brouka a jsem zvědav, kdy mi to synek řekne"... Nakonec všechno klaplo. Tondu a Jáchyma jsem posadila na autobus do Křepenic, odkud už došli pěšky, když jsme je nestihli vyzvednout, Bětu nám doručili až domů a já jsem do auta naskočila v Jinonicích. A nakonec jsme se ve Zvíro fakt všichni potkali.

Koupání, lodička, skákání v lomu a Tondův první skok ze Světa! Limča a zmrzlina v Majáku, obrovské hrnce a spousta jídla. V pátek jsme to zabalili, vrátili všechny půjčené děti a vyzvedli si Haničku. Léto začalo.


20.8.2023 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 24.9.2023. Počet zobrazení: 275