Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Velkej

17.9.2023

Vzhledem k věku se v našem okolí už dávno objevují spíš rozvody než svatby. Takže když byla na září ohlášena svatba, bylo to velké haló. A velká byla i ta svatba na Šumavě.

Po vyhodnocení dětské účasti na svatbě Tonda položil nesmělý dotaz, jestli tam musí taky.Vytřeštila jsem oči, ale nakonec vše prodýchla a kriticky se zamyslela. Holky tam budou mít spoustu kamarádek, ale Tondovi parťáci tam nebudou. Že zůstane sám doma přes noc se mi vůbec nelíbilo, krom toho jsem si pořád ještě nezvykla trhat jednotku (ale nějak se to naučit musím, že?), ale nenašla jsem důvod, proč mu to zakázat. Tak jo. Naložili jsme spacáky a karimatky, stan jsme vzhledem k předpovědi počasí ani nebrali, Tonda dostal několik důrazných doporučení a výhrůžek, peníze na pizzu a jeli jsme.

Po hodně náročném zářijovém pracovním rozjezdu korunovaném dvojbojem akcí, který končil v sobotu po obědě, jsem nebyla daleka zůstat zalezlá doma, ale jako vždy se ukázalo, že stojí za to nevyměknout. Večírek v anínském kempu na ostrově byl velkolepý, kapela hrála hluboko přes půlnoc, tančilo se, zpívalo se a následovala moc milá fůze různých skupin u muziky u ohně, spousta kamarádů, povídání a nestřídmá konzumace všeho, co se nabízelo. Spát jsme šli za svítání jak zamlada. Ranní koupel v ledové Otavě a krátký chill-out, pomoc s balením a domů.

Cestou na dálnici náhodné setkání s B&D, kteří se vraceli z cyklo-dovolené z Toskánska (1 200 km a potkáme se u Rakovníka) a doma jsme našli spokojeného vyzevleného puboše. Prostě je velkej. Zvyknu si.
3.12.2023 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 3.12.2023. Počet zobrazení: 360