Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Vánoční výstava a Kafkova hlava

9.12.2018

Výstava betlémů v podzemí Betlémské kaple. Jako každý rok. Tentokrát v obměněné sestavě - místo Tondy, který zůstal spát u babičky a vymínil si vlastní program s dědou, jsme s sebou měli půjčenou Bětku. Takže tři růžovky a na výstavě jsme se potkali ještě s malou sekcí Langrů a taky se strejdou Pavlem a Monikou, kteří byli náhodou zrovna v Praze.

Výstava půvabná jako každý rok, ovšem bylo znát, že jsme vyrazili o týden později než obvykle. Nejvíc zaujal betlém z Lega a betlém eskymácký, velký úspěch měla dřevěná kuličkodráha, veškeré vodní prvky, obří kaleidoskop a taky rozbíjení ořechů za pomoci místního modelu hamru.

Pak si děti ještě vyžádaly hranolky, my jsme si dali svařák a tetě se strejdou jsme aspoň ukázali Kavkovu hlavu za Quadriem. Ta tedy měla obrovský úspěch i u dětí. No a když už jsme tam byli, tak jsem konečně koupila Haničce ty slíbené a vysněné kozačky. Olinka je sice slíbené neměla, ale má je taky. No, hlavně, že si tenhle úkol můžu odmáznout a odpoledne už nikam nemusím.

9.12.2018 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 9.12.2018. Počet zobrazení: 1164

Komentáře