Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Triatlon 2017

19.8.2017

Není co psát, protože to bylo zas povedené. V pátek ráno jsme vyrazili do Ondřejova, kde jsme si užili ještě komorní pohodu, výlet na kafe a zmrzlinu, uvařily polívku a večer se zahrada zaplnila. Oheň, večírek přiměřený nadcházejícím událostem a spát.

V noci bouřka a prudké ochlazení, ale rybník byl naštěstí ještě vyhřátý, tak to nebylo tak strašné. No a pak kolo, běh a je to za námi. Po polívce a lehkém odpočinku ještě dětský závod. Tonda tentokrát druhý v početné věkově spojené kategorii. Chlapec nám roste, neboť druhé místo neořval. Načuřil se až ve chvíli, kdy zjistil, že medaile jsou "jen" různě barevné fidorky. Ale vlastně oproti loňskému závodu je to známka pozitivního vývoje. Hanička se stihla vysekat na kole ještě před závodem, takže dětský meeting strávila s babičkou a krvácející hlavou v chatě. A letos nově a velmi nadšeně závodila i Olinka. Sice jí doprovod musel trať oproti soupeřům zkrátit na polovinu, ale závodila s velkým nadšením.
A pak už jen povalování na zahradě, pozdní oběd, vyhlášení výtězů a večírek přiměřený předcházejícím událostem. V neděli rozpuštění formace a pozvolný odjezd s pocitem, jak to byla zase fajn akce a že ten Triatlon vlastně není tak strašný.
2.9.2017 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 2.9.2017. Počet zobrazení: 989

Komentáře