Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Škola v přírodě

3.6.2022

Již loni se uskutečnil ten zázrak, že na školu v přírodě jeli Tonda i Hanička ve stejném termínu. Že by letos jeli dokonce všichni tři zároveň, byla ryzí utopie, ale i dvě pohromadě byl skvělý výsledek. A ještě ke všemu ty správné dvě děti. O Tondovi doma skoro nevíme, ze školy se vyzvedává sám, kroužky si obstará sám...

Hanička nebyla zrovna nadšená, že jede na ŠvP se ségrou, což chápu, ovlivnit jsem to nemohla, tak jsem to neřešila. Z odjezdu jsme měli trochu dostihy, protože dost na poslední chvíli mě H. upozornila, že nejedou v pondělí, ale už v neděli. Na víkend jsme měli dlouho plánovaný večírek s L. ve Zvíroticích, takže na balení jaksi nebylo mnoho času, ale potvrdilo se, že na některé věci je potřeba přesně tolik času, kolik ho máte. A ta nečekaně volná neděle taky přišla vhod.

Poslední týden jsem čekala, kdy Olinka chytne nerva, že jede na týden někam sama, ale nepřišlo to ani v neděli ráno u autobusu. Prostě nastoupily, zamávaly a byly pryč. Byl to týden skoro svobody, až jsem trochu zapomínala, že jedno dítě mi doma zbylo. NA druhou stranu to jedno dítě bylo najednou daleko méně zalezlé v pokoji a komunikovalo. I to mě trochu zaskočilo. A v pátek jsem si vyzvedla dvě upovídané a zase o tolik větší indiánky.

10.7.2022 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 10.7.2022. Počet zobrazení: 348