Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Signal

14.10.2016

Vyrazili jsme na světýlka. Tatínek zůstal s nemocnou Olinkou doma, tak jsme šli nalehko bez kočáru. Národní divadlo - Rudolfinum - Vojanky - Kampa. Rozhodně nejzajímavější byla instalace mimozemského lesa ve Vojankách.

Davy byly ještě snesitelné, ale bohužel na interaktivní instalace, které byly většinou někde uvnitř, se dostat v podstatě nedalo. Ale pojala jsem to jako příjemnou procházku večerní Prahou, takže jsem do akce zahrnula i výhled z Kampy na Karlův most, Národní divadlo, ale i na nasvícenou Petřínskou rozhlednu. Nadšení vzbudili svítící tučňáci u Sovových mlýnů a lezení po Černého miminech na Kampě. Děti spokojené, že zase "ponocujeme" a když nám u Anděla ujel autobus, tak jsem k hříšné noci přidala ještě hranolky u McDonalda. Domů jsme dorazili v půl desáté a děti odpadly, málem ještě než si lehly.

Ano, akce je to masová, lidí čím dál víc, občerstvení a propagační předměty drahé, ale pořád se mi to líbí. V ulicích je spousta lidí i s dětmi, všichni jsou dobře naladění a přišlo mi, že i ohleduplní a milí. A zejména Tondu teď Praha hrozně moc zajímá a baví, takže procházka po setmění měla velké kouzlo. Pro děti i pro mě.


17.10.2016 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 17.10.2016. Počet zobrazení: 1160

Komentáře

Autor: (Lacht)Anička
Vloženo: 18.10.2016 14:19:47
My jsme byli tentokrát dokonce bez dětí, heč! Ale ty Vojanovy sady byly výtečné a 3D promítání bylo také celkem zábavné.