Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Pánská jízda

14.11.2019

Loni měl Tonda ještě party doma a naznala jsem, že to bylo naposled. 5 chlapečků, listopad a malý byt... Dětské party obecně nemám ráda, ale upírat to dětem nechci. Rozhodně z toho ale nehodlám dělat velkou akci, nechci to nějak dramaticky koordinovat s maminkami a nechci řešit přepravu gratulantů kamsi do hopsária. Stanovím začátek a konec a smečku si radši šéfuju sama. Naštěstí mé introvertní dítě naprosto nemá problém s omezením na 4 pozvané kamarády, občas má co dělat, aby to vůbec dal dohromady. Výběr gratulantů nechávám čistě na něm, jsou to všechno Tondovi spolužáci tady z kopce, takže buď je doručí maminky a jdou domů, nebo kluci dorazili sami. Nojo, ale co s nimi? Nechala jsem se inspirovat u kamarádky a děti vzala na bowling.

Sice mi nevyšel můj masterplan udělat Tondovu pánskou oslavu v pátek, kdy jsou holky pozvané na jinou narozeninovou party, ale vymyslela jsem to. Olinku jsme nechali ve školce k vyzvednutí tatínkem a Hanička s kamarádkou šla s námi. Dolů na tramvaj a 10 minut do Řep na bowling. Byli jsme tam sami, dvě dráhy pronajaté na hodinu, litry limonád, k tomu brambůrky a tyčinky, gratulace, děti metaly koule a než jsem vypila svoje jedno pivo, bylo po všem. Vlakem zpátky a rozpustit formaci.

Příští rok to ještě trochu doladíme, ale děti byly nadšené a konec konců já taky. Levné to nebylo, ale nelituju jediné koruny. Nemusela jsem uklízet, abych pak měla doma ještě větší výbuch, neřešila jsem, jak kluky zabavit, aby mi to tu nerozebrali, necrcala jsem se s občerstvením a za dvě hodiny bylo hotovo. A myslím, že Tonda bowlingem docela zabodoval. :)


17.11.2019 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 17.11.2019. Počet zobrazení: 728

Komentáře