Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Mejdan

14.10.2018

Děti sice byly na akci povolené, ale my jsme se rozhodli je umístit u B&D a vyrazit sami. Ze začátku jsem sice měla výčitky - areál byl celý pro nás, hřiště trampolína, dětí spousta, sluníčko, teplo, asi by si to užily. Ale postupem času jsem byla čím dál radši, že jsme je nechali v Praze. Muzikálové pásmo jsem si užila, až jsem si plákla, večírek do hořkých konců a ráno jsme spali do desíti. U snídaně jsme si mohli v klidu lízat rány, aniž bychom řešili, že děti chtějí něco k jídlu, že se nudí a že čůrat. Prostě jsme nemuseli řešit vůbec nic.

Večírek byl krásný, dlouhý a velkolepý, ale v neděli... v neděli se absolutně nedalo odjet. Padající listí odráží sluníčko probleskující barevnými stromy, na okně hospody visí cedule "Zavřeno - konec sezóny" a před hospodou plyne afterparty u kytar. Společnost pestrá a muzika tak akorát. Chtěla jsem se jít ještě projít po okolí, ale zůstali jsme celý den na fleku. Přestala jsem si vnucovat cizí pocity, že je třeba být "akční", a nechala to být. Takové stezkové ráno a jeden z nejkrásnějších dnů, co jsem zažila.

A až zvládnu nemonitorovat cizí děti, bude to ještě lepší. Aneb kterak jediná vidím poskakující dítě, které chce čůrat. Jednou to určitě taky přijde.
21.10.2018 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 21.10.2018. Počet zobrazení: 1024

Komentáře