Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Kozy v Lucerně

21.10.2016

V pátek byl avizován poslední ze tří dnů, kdy bude otevřena terasa na střeše paláce Lucerna. Jednalo se o zdařilou promo akci jedné kozí farmy v režii Ondřeje Kobzy, kterého lze považovat za ztělesnění termínu Pražská kavárna. No uznejte, tam nemůžeme chybět.

Sbalila jsem děti, povolala na pomoc babičku a vyrazili jsme. Jízda paternosterem byla pro děti asi největším zážitkem. Hanička se bála nastoupit, ale dolů už to zvládla levou zadní, Tonda byl nadšený od začátku, co výtah uviděl, ale k mému překvapení se bála hlavně Olinka. Ač držena v náruči velmi špatně snášela ubíhající podlaží a plakala a plakala.

Nahoře spousta lidí, ale také nezvyklé výhledy na Prahu a vopravdické kozy. Sice jsem na střeše nemohla strávit tolik času, kolik bych si přála, ale i přes množství lidí a trochu adrenalin s třema dětma to byla akce moc povedená. Jenom jsme se s dětmi nedobrali odpovědi na otázku, jak ty kozy dostali do pater nosteru. :)


24.10.2016 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 25.10.2016. Počet zobrazení: 1476

Komentáře

Autor: Káča Režná
Vloženo: 25.10.2016 10:38:36
Počkej, já to myslela jako vtip! Voni je tam fakt vezli paternosterem??? Tak to jsou kozy kaskadérky. A vesmír ze Sluníčka mě ještě čeká, koupili jsme teprv minulý týden.
Autor: (Lacht)Anička
Vloženo: 24.10.2016 22:00:09
Nějak je tam dostali, viděla jsem fotku.
Pepík tam teď se mnou několikrát jel paternosterem do práce a velmi machruje před sestrou, že prý jezdí "dževěným výtahem". Držím ho za ruku a už poměrně bravurně naskakuje a vyskakuje.

A potěšil mě předposlední tweet. Já včera o půlnoci zašívala obří skobu na podšívce dětské membránové bundy a dnes odpoledne vystřihovala ze Sluníčka 3D vesmír. Vím, jak se cítíš.