Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Je to kampaň!!!

12.9.2018

Jednoho dne Tonda přišel s očima na vrch hlavy, že do Řep pojede metro. Moc se mi to nezdálo, tak jsem se ptala, kde k té informaci přišel. Vytáhl z tašky letáček ČSSD. Tak jsme si popovídali, jak funguje volební kampaň a co se stane se sliby po volbách. I princip "volebních gulášů" jsem synkovi vysvětlila. Jak se nesmí naletět ani na sliby ani na guláš, jak je třeba být kritický. A jak je to vlastně hloupé a trapné pro obě strany, když lidi chodí na guláš a ti politici se jim tam podbízejí...

No a pak odpoledne tu kopec brázdí TOTO. Zahlídla jsem to koutkem oka z kuchyně a přiběhnuvší Tonda s Haničkou "mami, mami, tady jel dvoupatrový autobus!!" mi potvrdili, že to nebylo šálení smyslů. Je mi jasné, která bije. Volební guláš právě projel přímo pod našimi okny. Za dvě hodiny volá Michal a tajemně mi sděluje, že mu máme jít naproti na zastávku. No tak jo, tohle přeci malému šotoušovi nemůžu upřít. Naštěstí tahle volební taškařice byla Starostů a nezávislých, které mám na seznamu stran volitelných na Magistrát. Jsem ráda, že s tím nejezdí bolševici, SPD ani ANO, protože opravdu nerada bych Tondovi vysvětlovala, že k těmhle lidem nenastoupím ani do doubledeckeru.

Takže jsme se svezli na konečnou a zpátky v horním patře příšerně čadícícho a rozhrkaného dvoupatráku a Tonda i holky byli v sedmém nebi.
25.9.2018 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 25.9.2018. Počet zobrazení: 991

Komentáře