Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Horolezci, horolezkyně, horolezčata...

3.9.2023

Tradiční akce závěru prázdnin. V mekce českých horolezců – Tisá v Labských pískovcích. Moc příjemný objekt u fotbalového hřiště, do skalního města kousek. Počasí spíš chladné, deštivé, ale dostali jsme se i k lezení. 7 dospělých, 15 dětí.

Začali jsme krátkým úderným výletm skalním městem, průlezy a průchody s limčou na závěr.
Ve čtvrtek večer jsme sesypali na hromadu všechen lezecký materiál, vyzkoušeli ho dětem a v pátek ráno jsme vyslali úderné komando natáhnout dvě cesty. Děti jsme rozdělili do dvou výkonnostních kategorií a postupně je přivedli na místo činu a pověsili na lano. Děti lezly jak opice a rozhodně vylezly věci, které bych nevěřila, že dají. Zpátky jsme to vzali přes "city" a zmrzlinu.

Na sobotu měl Tonda koupené lístky na Potterfest, takže jsem je s Jáchymem odvezla do Ústí na vlak a celé nadšené je odeslala samotné do Prahy. My jsme se v pátek svezli autobusem pod Děčínský Sněžník a přes něj jsme se krásným výletem vrátili zpět do Tisé.
Jinak někteří chlapci hráli hodiny a hodiny fotbal na hřišti za barákem, shlédli jsme jeden mač vesnického fotbalu mezi Tisou a Petrovicemi a nešidili jsme ani večírky.
Další fotky.
26.10.2023 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 26.10.2023. Počet zobrazení: 423