Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Harry Potter v lese

31.7.2022

Téma Harry Potter na tábor viselo ve vzduchu už dlouho. Většině táborových dětí je mezi 10 a 12 lety, takže není nač čekat. Je to tu. Tábor byl výpravný, pravověrný a náročný jako obvykle. Letos tedy s bonusem, že nám skoro nepršelo a vyhla se nám i všemožná blitíčka.

Tonda byl snad hlavní nerd a postrach všech bradavických učitelů (snad ani J. K. Rowling neví o HP tolik, co Tonda), zato byl ale oblíbeným přispěvatelem do Denního věštce, který píše ještě několik týdnů po táboře. Hanička proplula táborem celá spokojená v partě holčiček dle očekávání. A z Olinky se absolvováním první třídy stala plnohodnotná tábornice. A nejen na papíře. Sama si myslím, že náš tábor je ideální nejdříve od druhé třídy, a tak jsem nechtěla na Olinku zbytečně tlačit. Sice je velký mazák a na táboře už je potřetí, ale přeci jen to nechci uspěchat, takže jsem v hlavě připouštěla, že ještě budeme spolu ve stanu. To, že se dohodla s Karo na společném stanu bylo povzbudivé, ale radši jsem tomu velký význam nepřikládala. Ale ono to klaplo! Olinka se tedy zcela osamostatnila, skoro jsem o ní nevěděla. Večer jsem holkám chodila přečíst pár stránek, pak mi řekly "dobrou" a šla sem. Nevídané! A taky jsem jí konečně nekazila úklid stanu, žeáno.

14 dnů mimo čas a prostor uběhlo, vyslechli jsme si četná ocenění a poděkování od rodičů, v sobotu si střihli nečekané povedený večírek do 4 do rána a v neděli zpátky domů do civilizace. A konečně může začít i má mentální dovolená.
1.9.2022 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 1.9.2022. Počet zobrazení: 146