Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Geny

19.12.2017

Vážená soudružko učitelko, Katka si ve třídě zapomněla svetr, prosím, pomozte jí ho najít. Vážená soudružko učitelko, Katka v úterý nepřinesla tašku s plaváním, prosím, pošlete ji k bazénu. Brýle... Učebnici... Čepici... Rukavice... Tak těchto vzkazů jsem měla plný notýsek. A Michal na tom prý nebyl lépe.

Čvrtek: "Mami, já jsem ztratil notýsek." - "A víš kde?" - "No, na angličtině" - "Tak to se najde, podepsaný notýsek někdo určitě vrátí."
Pátek: "Máš ten notýsek" - "Nenašel jsem ho". "A paní učitelka to ví?" - "Jo, ví". Píšu pro jistotu paní učitelce, aby synkovi pomohla situaci vyřešit.
Pondělí: "Našels ten notýsek?" - "Našel" - "Kde byl?" - "V lavici." V tašce jsem ho ovšem nenašla. Prý má všechny notýsky u sebe paní učitelka. OK. Večer zvoní telefon, neznámé číslo. "Prosím, Režná?" - "Dobrý den, tady ...ová, náš Lukáš chodí s Tondou do třídy. My jsme na zastávce našli Tondův notýsek, tak mu ho zítra Lukáš vezme do školy." Dotaz, jak je to tedy s tím notýskem u paní učitelky, Tonda zodpovědět neuměl...
Úterý: synek opět dorazil domů bez notýsku.

Dále postrádáme jednu čepici zapomenutou pravděpodobně v autobuse, jednou s kamarádem málem odešli ze školy bez tašek, protože jim měl jet Sor City, tak aby ho stihli. Ráno odchází bez tašky celkem běžně. V kufříku na výtvarku mu údajně chybí jen paleta a ty nové boty na tělocvik si sice nechal ve škole, jenže teď jednu nemůže najít. O spotřebě gumovacích gum a množství fixek bez víčka v penálu se ani nebudu rozepisovat. A to máme teprv prosinec.

Jenže vzhledem k rodinné anamnéze to dítě nemá šanci a já ho ani nemůžu pořádně ztepat...

A na závěr happy end a středeční update: obě boty na tělocvik jsme našli ve ztrátách a nálezech, notýsek už taky máme a v kufříku sice chybí kelímek, ale palety tam jsou hned dvě.
19.12.2017 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 20.12.2017. Počet zobrazení: 822

Komentáře