Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Dámská cyklojízda

7.10.2018

V neděli ráno jsem navrhla lehký cyklovýlet, dokud je babí léto. Tonda se okamžitě zhroutil, že myslel, že se v neděli bude odpočívat (ve Zvíroticích sice skoro nevytáhl paty ze zahrady, ale je smrtelně unaven). Nějak jsem na ty výstupy neměla náladu, tak jsem slevila z mé obvyklé posedlosti společným programem a vyrazily jsme s Haničkou samy. Tonda ať si klidně celý den jezdí autobusové linky po zahradě, Míša byl rád, že může dál pracovat ne velkolepém projektu nového kompostu a Olinka přirozeně bude s tatínkem, protože tatínek je největší hvězda.

A jsem si vzala to nejjednodušší dítě a jedem. Přes les na druhou stranu Vidoule, pak po stodůleckých cyklostezkách krásným babím létem do Central parku, kde jsme se zastavily na hřišti. Lízly jsme Prokopák, prohlídly jsme si suchou nádrž a vyjely ve Starých Butovicích. Majíc s sebou dítě, které je neustále veselé, nefňuká, nerozhodí ji žádný kopec a dokonce bez keců kolo v případě potřeby i tlačí, jsem si troufla navrhnout, že bychom v Butovicích mohly ještě vyjet nahoru ke kostelu a podívat se na hřbitov. Pak jsme sjely do Jinonic, v místní hospodě si daly pozdní oběd a pak s plnými břichy zpět na naši stranu kopce.

Že jsme nejeli všichni, mě sice pořád žralo, protože bylo fakt krásně. Ale evidentně jsme si den užili všichni a hlavně výlet ve dvou, a ještě s tím nejméně prudícím dítětem, byla strašná pohoda.

11.10.2018 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 12.10.2018. Počet zobrazení: 655

Komentáře