Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Cosmos Discovery

7.7.2020

Jednodenní výdech mezi pobytem u různých babiček, žádný velký vedro se nečeká, billboardy útočí ze všech stran již několik měsíců. Krom toho sama mám pro Vesmír slabost, start a přistání Falconu i sledování Starlinku na obloze Tonda s Haničkou docela prožívali. Tak jsem ochotná to podstoupit - za ty prachy i za tu cestu do Holešovic a přes to příšerné Výstaviště.

No, za ty prachy jsem si představovala, že to bude trochu interaktivnější, ale jo, šlo to. Tondu i Haničku téma velmi zaujalo, Olinka se holt svezla. Tonda se vyptával na jednotlivé mise a prostředky vesmírného létání, Haničku nejvíc zajímalo, jak tam chodí na záchod (aneb jak to děěělaj kosmonauti?) a proč se vůbec do Vesmíru létá.

Nakonec jsem sama neodolala vesmírným suvenýrům, takže si děti odnesly velký a malý raketoplán a kosmonauta a v neposlední řadě jsem akci využila jako dobrou záminku si po sto padesáté jim pustit film Apollo 13 s mladým Tomem Hanksem. A když už jsme byli v Holešovicích, tak jsem dětem splnila přání podívat se ke mně do práce. Úplně se nepotvrdil můj předpoklad, že zkraje července tam nikdo nebude, tak jsme způsobili trochu humbuk, ale bylo to moc fajn.

30.7.2020 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 30.7.2020. Počet zobrazení: 155

Komentáře