Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Brigáda v Keblanech

4.6.2023

Letos jedeme na tábor na třetí turnus, z toho vyplývá, že kosíme louku. Původně jsme chtěli jet bez dětí, ale tatínek Tondova aktuálně nejlepšího kamaráda se ptal, jestli bychom nechtěli vzít Tondu, protože Jáchym jede. Těšila jsem se, že to bude jednoduchý, bez dětí, ale vlastně proč ne – však o chlapcích nebudeme vědět.

V pátek jsme tedy naložili, rukavice, hrábě, barel vody, půjčenou sekačku, Jáchyma (protože Jáchymův táta jel až pozdě večer), cestou jsme v Radotíně ještě vyzvedli Vítka a jeli jsme na jih. Kolem deváté jsme přistáli na táborové louce, něco popili, pojedli a šli spát. Chlapci si zcela samostatně zavěsili hamaky, udělali oheň a když jsme je v jedenáct šli zkontrolovat, byli zalezlí ve spacáku a spali.

V sobotu jsme nastartovali stroje a dali se do díla. Sekačky, hrábě, vidle, pálili jsme bordel, kluci prořezávali přebujelou džungli a ve čtyři bylo hotovo. A tak jsme ještě s jedním z akcionářů stihli návštěvu v Jägerhausu. Byl z toho krásný a letmý zážitek, který popisuju v článku na TAKových stránkách. Nepřestává mě udivovat, co všechno se pořád kolem táborové louky děje. Je to nádhera.

20.8.2023 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 24.9.2023. Počet zobrazení: 239