Zobrazit menu

Web Káči, Míši, Toníka, Haničky a Olinky

Běžky

23.2.2020

Čtvrtek jsme vyhradili odpolednímu běžkovému výletu. Mrňavky mají odpočinek, velké děti jdou na běžky. Už se mi nic nechce, taky bych měla trochu pracovat... a hle přichází nabídka: tak nám dej jen děti a nemusíš s námi. Wow! Fakt to funguje. A další překvapení je, že děti se vrátí naprosto nadšené. Cestou postavily sněhuláka Aničku, akci zakončili v limonádou v základně a vůbec všichni byli spokojeni. Dokonce si děti v pátek odhlasovaly, že chtějí znovu na běžky. To už jsem tedy vyrazila s nimi.

Olinka trvala na tom, že také potřebuje zkusit běžky. Vyrazili jsme tedy všichni pod sjezdovku, kde jsme akci zahájili junk foodem v místním bistru. Velké děti s doprovodem zmizely, Olinka si obula běžky a jala se kráčet tam a zpátky kolem vleku. Nakonec ještě trvala na tom, že chce na výlet, takže jsme vyrazily na krátkou trať mezi sjezdovkou a obcí. A tak Olinka odkráčela svých prvních cca 800 metrů na běžkách.

Krušné hory jsou hotový běžkový ráj. Těch cílů a okruhů, které se tam dají udělat v rámci našeho akčního rádia cca 15 km! Budu si to pamatovat. Škoda jen, že nám zrušili to večerní lyžování, které měly děti na pátek slíbené...

18.3.2020 vložil(a) Káča Režná. Naposledy upraveno 18.3.2020. Počet zobrazení: 116

Komentáře